• Wspominając św. Jana Bosko otoczmy modlitwą dzieci i młodzież, aby dobre słowo oraz przykład nauczycieli i wychowawców, był dla nich oparciem i pomocą w zdobywaniu prawdziwej mądrości serca.

• W poniedziałek (1. II.) po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.

• We wtorek (2. II.) przypada święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze święte o godz.: 6.30, 7, 9, 16 i 18. W tym dniu przypada XXV Dzień Życia Konsekrowanego. Składka przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne, które wypraszają Boże Miłosierdzie dla całego świata.

• W środę (3. II.) wspomnienie św. Błażeja. Msza święta z nowenną do MBNP o godz. 18.

• W czwartek (4. II.) z racji I czwartku miesiąca zapraszamy Żywe Róże Różańcowe na Mszę świętą o godz.18 oraz zmiankę tajemnic różańcowych.

• W piątek (5. II.) wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Spowiedź I piątkowa od 6.30 rano i od godz. 16.30 - 18. Msza św. dla dzieci o godz. 17.

• W sobotę (6. II.) świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy. W tym dniu o godz. 10 odbędzie się w Sanktuarium Jana Pawła II konsekracja biskupia ks. Roberta Chrząszcza, którego Ojciec Święty Franciszek mianował biskupem pomocniczym naszej archidiecezji, dlatego otoczmy go naszą serdeczną modlitwą. Z racji I soboty miesiąca o godz. 17.30 Różaniec Grupy Modlitewnej, zaś po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

• Dziękujemy wszystkim Parafianom za życzliwość, wyrozumiałość oraz wszelkie ofiary serca składane podczas tegorocznej kolędy: tej indywidualnej w domach rodzinnych i tej wspólnotowej w naszej świątyni. Otwarte drzwi Waszych domów i mieszkań oraz chętna obecność poszczególnych rejonów duszpasterskich w kościele to znak żywej wiary oraz otwartości na przyjęcie Bożego błogosławieństwa na kolejny rok dojrzewania w wierze i wzajemnej miłości. W tym roku było to trudniejsze, ale z tym większą ufnością chcemy się gromadzić przy Sercu Jezusa, które jest dla nas źródłem życia i świętości.

• Zachęcamy do pogłębienia wiedzy religijnej przez lekturę Pisma świętego, wartościowych książek oraz prasy katolickiej.

• Niech Maryja – Matka Kościoła otacza wszystkie Rodziny matczyną opieką, byśmy dzięki Bożej łasce mogli wzrastać w wierze i wdzięczności Bogu za każdy kolejny dzień życia.