• W kolejnych dniach tego miesiąca uświadamiamy sobie, że Serce Jezusa jest dla nas niezawodnym źródłem życia i świętości.

• Nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ są odprawiane w dni powszednie po Mszy świętej o godz. 18, zaś w niedziele o godz. 17.30.

• Dziękujemy wszystkim za tak liczny i piękny udział w uroczystości Bożego Ciała. Słowa szczególnej wdzięczności kierujemy do dzieci, młodzieży, Służby Liturgicznej Ołtarza oraz osób, które zaangażowały się w przebieg procesji oraz przygotowanie 4 ołtarzy: z Akcji Katolickiej, Domowego Kościoła, Grupy Charytatywnej i Chóru parafialnego. Zapraszamy również na procesje w oktawie Bożego Ciała, które przeżywamy po Mszy świętej o godz. 18.

• W poniedziałek (7. VI.) po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.

• We wtorek (8. VI.) wspomnienie św. Jadwigi, królowej, która jest patronką Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II oraz schól liturgicznych.

• W środę (9. VI.) Msza święta z nowenną do MBNP o godz. 18. Podczas tej Mszy świętej będziemy dziękować Panu Bogu za 25 lat kapłańskiej służby ks. Józefa Litwy, zapraszamy do wspólnej modlitwy.

• W czwartek (10. VI. ) na zakończenie oktawy Bożego Ciała poświęcenie wianków.

• W piątek (11. VI.) uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

• W sobotę (12. VI.) wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. W tym dniu odbędzie się Piesza Pielgrzymka do Siedlca k/Krzeszowic, organizowana przez Siostry Duszy Chrystusowej. Szczegóły pielgrzymki są na plakatach. Podczas Mszy świętej o godz. 18 będą się z nami modlić kapłani z rocznika święceń ks. Piotra Pałasza: z diecezji krakowskiej i bielsko-żywieckiej.

• Podczas prywatnej adoracji z racji I niedzieli miesiąca prośmy Jezusa, by Jego Serce, które jest cierpliwe i wielkiego miłosierdzia, było dla nas wszystkich źródłem miłości oraz Bożego pokoju na każdy dzień.