• W dniu dzisiejszym przeżywamy Dzień modlitwy oraz pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie a zarazem Dzień modlitw o dar potomstwa, zwłaszcza dla tych małżeństw, które tęsknią za tym darem od wielu już lat i zmagają się z problemem niepłodności.

• W okresie Adwentu Msze święte roratnie o NMP są odprawiane w naszej Parafii w ciągu tygodnia o godz. 18. Serdecznie zapraszamy także dzieci, by przygotowały serca na spotkanie z nadchodzącym Zbawicielem świata.

• W poniedziałek (6. XII.) wspomnienie św. Mikołaja, biskupa.

• We wtorek (7. XII.) wspomnienie św. Ambrożego, bpa i dra Kościoła.

• W środę (8. XII.) uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Dodatkowa Msza święta połączona z Godziną Łaski o godz. 12.00. W tym dniu przypada 8 rocznica śmierci budowniczego tej świątyni – ks. Adama Sroki, dlatego otoczmy go naszą wdzięczną modlitwą.

• W przyszłą niedzielę (12. XII.) podczas Mszy św. o godz. 10.00 będziemy przeżywać Święto Pszczelarzy z okazji wspomnienia św. Ambrożego, ich Patrona.

• Siostry Duszy Chrystusowej rozprowadzają pobłogosławione opłatki wigilijne, które są szczególnym znakiem jedności i wspólnoty całej Parafii. Składane przy tej okazji ofiary są formą wynagrodzenia oraz wdzięczności wobec Sióstr za ich całoroczną posługę.

• Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na cele parafialne oraz na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

• Zachęcamy do adwentowej lektury Pisma Świętego, a także ciekawych książek oraz czasopism, które są dostępne w naszej świątyni, w tym bardzo interesujący miesięcznik dla dzieci „Staś”.

• Niech chwila Adoracji z racji I niedzieli miesiąca i Boże błogosławieństwo pomoże nam jak najlepiej przeżyć święty czas Adwentu.