• Przeżywając Rok Rodziny uświadamiamy sobie, że jej fundamentem jest miłość, która jest cierpliwa i łaskawa, nie zazdrości, ani nie szuka poklasku. Uczymy się jej na kolanach nie tylko w świątyni, ale i w domu rodzinnym od najmłodszych lat.

• W poniedziałek (31. I.) wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana.

• W środę (2. II.) święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze święte o godz.: 6.30, 7, 9, 16 i 18. W tym dniu przypada Dzień Życia Konsekrowanego. Składka przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne, które wypraszają Boże Miłosierdzie dla całego świata. Msza św. z nowenną do MBNP o godz. 18.

• W czwartek (3. II.) wspomnienie św. Błażeja. Z racji I czwartku miesiąca zapraszamy Żywe Róże Różańcowe na Mszę świętą o godz.18 oraz zmiankę tajemnic różańcowych.

• W piątek (4. II.) Spowiedź I piątkowa od 630 rano i od godz. 16.30 - 18. Msza św. dla dzieci o godz. 17.

• W sobotę (5. II.) wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Z racji I soboty miesiąca o godz. 17.30 Różaniec Grupy Modlitewnej, zaś po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

• Dziękujemy wszystkim Parafianom za życzliwość, wyrozumiałość oraz wszelkie ofiary serca składane podczas tegorocznej kolędy: tej indywidualnej w domach rodzinnych i tej wspólnotowej w naszej świątyni. Otwarte drzwi Waszych domów i mieszkań oraz chętna obecność poszczególnych rejonów duszpasterskich w kościele to znak żywej wiary oraz otwartości na przyjęcie Bożego błogosławieństwa na kolejny rok dojrzewania w wierze i wzajemnej miłości. Pod chórem są jeszcze do zabrania świąteczne numery „Głosu Matki Kościoła” oraz katolicki kalendarz. Można je zabrać także dla tych, którzy nie mieli możliwości uczestniczenia w kolędzie, aby nie byli pozbawienie kontaktu z Parafią.

• Niech Maryja – Matka Kościoła otacza wszystkie Rodziny matczyną opieką, byśmy dzięki Bożej łasce mogli wzrastać w wierze i wdzięczności Bogu za każdy kolejny dzień życia. W perspektywie Dnia Życia Konsekrowanego posłuchajmy świadectwa Siostry ze Zgromadzenia Duszy Chrystusowej.