• Słowa Jezusa skierowane do Piotra: «Wypłyń na głębię» są dla nas zachętą, byśmy każde działanie podejmowali wraz z Jezusem. On sprawia, że nasz ludzki wysiłek, wsparty Bożym błogosławieństwem, przynosi zdumiewające owoce. Trud całego tygodnia warto złożyć w sercu Jezusa, które jest dla nas źródłem życia i świętości.

• W poniedziałek (7. II.) wspomnienie bł. Klary Szczęsnej, dziewicy. Po Mszy świętej wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.

• We wtorek (8. II.) wspomnienie św. Józefiny Bakhity, dziewicy.

• W środę (9. II.) Msza św. z nowenną do MBNP o godz. 18.

• W czwartek (10. II.) wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.

• W piątek (11. II.) wspomnienie NMP z Lourdes. Jest to zarazem XXX Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach odbędą się główne uroczystości diecezjalne dla chorych oraz ich opiekunów w Bazylice o godz. 12.

• Odważną młodzież, od klasy VI wzwyż, pragnącą pogłębić swoją przyjaźń z Bogiem i nawiązać więź przyjaźni z rówieśnikami, zapraszamy na spotkania oazowe, które rozpoczną się w najbliższy czwartek o godz. 19.

• Dziękujemy życzliwym Parafianom, którzy w minionym tygodniu pomogli Siostrze zakrystiance w rozbieraniu choinek oraz porządkowaniu kościoła. Jest to piękny znak żywej wiary oraz troski o piękno Domu Bożego.

• Zachęcamy do pogłębienia wiedzy religijnej przez lekturę Pisma świętego, wartościowych książek oraz prasy katolickiej, także dla dzieci: są nowe numery „Małego Gościa Niedzielnego” oraz krakowskiego „Stasia”.

• Niech nadchodzący tydzień będzie dla nas okazją do okazania miłosierdzia, zwłaszcza wobec chorych, niepełnosprawnych i osamotnionych, poprzez konkretne czyny, dobre słowo oraz wytrwałą modlitwę w ich intencji. Prośmy o to także podczas prywatnej adoracji z racji I niedzieli miesiąca.