• Wspominając bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika, dziękujemy Bogu za skarb wiary, która nadaje sens naszemu życiu na ziemi i toruje nam drogę ku szczęśliwej wieczności.

• Dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie wzięli udział w procesji Bożego Ciała. Szczególne słowa wdzięczności kierujemy do kapłanów, sióstr oraz wiernych, którzy przygotowali piękne ołtarze wokół naszej świątyni. Niech przedłużeniem tej radości będzie udział w procesji podczas oktawy, którą przeżywamy przez kolejne dni po Mszy świętej o godz. 18, a w niedziele o godz. 17.30. Zapraszamy nie tylko dorosłych, ale również młodzież i dzieci, także w strojach krakowskich oraz I-komunijnych.

• W poniedziałek (15. VI.) modlitwa Apostolatu Dobrej Śmierci od godz. 17.30.

• W środę (17. VI.) wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika. Msza święta z nowenną do MBNP o godz. 18.

W czwartek (18. VI.) na zakończenie oktawy Bożego Ciała poświęcenie wianków.

• W piątek (19. VI.) uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

• W sobotę (20. VI.) wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. W tym dniu odbędzie się druga tura I Komunii św. dzieci z klas III, dlatego otoczmy je naszą serdeczną modlitwą. Po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo czerwcowe oraz Apel z Janem Pawłem II.

• Zachęcamy do systematycznej lektury Pisma świętego, wartościowych książek oraz prasy katolickiej, która jest dostępna w naszej świątyni.

• Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na tacę czy na konto parafialne, a także za dar ołtarza złożony przez Rodziców młodzieży bierzmowanej oraz Rodziców dzieci I Komunijnych. Bóg bogaty w miłosierdzie niech obdarza wszystkich swoim obfitym błogosławieństwem.

• Prośmy Jezusa, by Jego Serce, które jest cierpliwe i wielkiego miłosierdzia, było dla uczniów klas VIII zdających egzaminy i dla nas wszystkich źródłem miłości oraz Bożego pokoju na każdy dzień.