• Od Świętej Rodziny z Nazaretu chcemy się uczyć miłości, która nie unosi się pychą, nie szuka swego, ale jest cierpliwa, przebaczająca i wierna. Modlitwą otaczamy wszystkie rodziny, przeżywające swoje jubileusze, a także te, które przeżywają czas próby, kryzysu, by w spotkaniu z Jezusem na modlitwie szukały zgody oraz Bożej mądrości.

• W poniedziałek (28. XII.) święto świętych Młodzianków, męczenników.

• W środę (30. XII.) Msza święta z nowenną do MBNP o godz. 18.

• W czwartek (31. XII.) wspomnienie św. Sylwestra - papieża, a zarazem ostatni dzień roku kalendarzowego, który wzywa nas do wdzięczności za każdy dzień życia, zwłaszcza za wspaniałe dni przeżyte w łasce uświęcającej. Serdecznie zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18 oraz Nieszpory na zakończenie mijającego roku.

• W piątek (1. I.) uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi rozpoczynająca Nowy 2021 Rok. W tym dniu porządek Mszy św. tak jak w każdą niedzielę. Jest to zarazem 54 Światowy Dzień Pokoju.

• W sobotę (2. I.) wspomnienie świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła. W tym dniu odwiedzimy chorych z racji I piątku miesiąca. Adoracja oraz Różaniec Grupy Modlitewnej od godz. 1730.

• W związku z trwającą wciąż epidemią tegoroczna „kolęda” będzie miała nieco inny charakter. Po narodowej kwarantannie pragniemy Was zaprosić do świątyni, która jest naszym Domem modlitwy, aby wspólnie podziękować Bogu za skarb wiary i prosić o Jego błogosławieństwo oraz potrzebne łaski dla wszystkich Parafian.

• Na wyraźną prośbę Rodziny, przy zachowaniu środków bezpieczeństwa sanitarnego, będzie także możliwość poświęcenia mieszkania oraz wspólnej modlitwy, połączonej z wizytą duszpasterską w domu. Specjalne kartki z zaproszeniem na indywidualną „kolędę” są do zabrania pod chórem. Trzeba na nich umieścić swoje dane i wrzucić do przygotowanej w tym celu skrzynki pod obrazem Miłosierdzia Bożego do dnia 6 stycznia 2021 roku. Terminy indywidualnych odwiedzin kolędowych po 17 stycznia będą uzgadniane telefonicznie, w zależności od ilości zgłoszeń.

• Niech tegoroczne świętowanie w domach rodzinnych, połączone ze śpiewem kolęd i wspólną modlitwą, umocni w naszych sercach więź zaufania oraz wzajemnej miłości na co dzień.