• Przeżywając dziś Niedzielę Słowa Bożego dziękujemy Panu Bogu za to, że nadal przemawia do nas przez teksty Pisma Świętego. Wspominając dzisiaj św. Franciszka Salezego, który jest patronem dziennikarzy, prośmy także dla nich o Bożą mądrość, by byli sługami prawdy, miłości i pojednania.

• Dziś po Mszy świętej o godz. 10 odbędzie się krótki koncert kolędowy naszego Chóru oraz solistów, zaś po Mszy świętej o godz. 16 modlitewne czuwanie kolędowe dla Wspólnot Domowego Kościoła. Modlitwą i ofiarą do puszek wspieramy dziś ofiary trzęsienia ziemi w Chorwacji.

• W poniedziałek (25. I.) święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

• We wtorek (26. I.) wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa.

• W środę (27. I.) Msza święta z nowenną do MBNP o godz. 18.

• W czwartek (28. I.) wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła. Wdzięczną modlitwą otoczmy Ks. Abpa Marka Jędraszewskiego w 4 rocznicę objęcia pasterskiej posługi w naszej Archidiecezji.

• Od poniedziałku zapraszamy kolejne rejony naszej Parafii do świątyni, aby razem przeżyć czas dziękczynienia za skarb wiary oraz wypraszać Boże błogosławieństwo dla wszystkich Rodzin. Harmonogram Mszy świętych „kolędowych” jest umieszczony na stronie internetowej, a także w gablocie parafialnej oraz na folderach, które są do zabrania pod chórem, by dotarły do każdej Rodziny. Msze święte w intencji Parafian są odprawiane o godz. 18, natomiast osoby starsze zapraszamy w sobotę na godz. 10.

• Na Mszę świętą warto zabrać ze sobą wodę do poświęcenia, natomiast mały modlitewnik dla rodzin będzie do zabrania w poszczególne dni „kolędy”.

• Niech Boże Słowo kształtuje nasze umysły i serca w duchu ewangelicznej prawdy i wzajemnej miłości.