• Św. Jan Apostoł zachęca nas dzisiaj: „Dzieci, nie miłujmy słowem i językiem, ale czynem i prawdą.” Do takiej postawy przygotowuje nas każda godnie przeżyta Msza święta, która jest lekcją prawdy i wzajemnej miłości.

• Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które są odprawiane w dni powszednie po Mszy świętej o godz. 18, zaś w niedziele o godz. 17.30.

• W poniedziałek (3. V.) uroczystość NMP Królowej Polski, głównej patronki naszej Ojczyzny. Msze święte z aktem odnowienia Ślubów Jasnogórskich o godz.: 6.30, 7, 9, 11, 16 i 18.

• We wtorek (4. V.) wspomnienie św. Floriana, męczennika, który jest patronem hutników i strażaków oraz miasta Krakowa.

• W środę (5. V.) wspomnienie św. Stanisława Kazimierczyka, kapłana. Msza święta z nowenną do MBNP o godz. 18.

• W czwartek (6. V.) święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba. Z racji I czwartku zapraszamy Żywe Róże Różańcowe na Mszę świętą o godz.18 oraz zmiankę tajemnic różańcowych.

• W piątek (7. V.) Spowiedź I piątkowa od 6.30 rano i od godz. 16.30 - 18. Msza św. dla dzieci o godz. 17.

• W sobotę (8. V.) uroczystość św. Stanisława BM, który jest głównym Patronem Polski oraz naszej Archidiecezji. Jest to zarazem dzień imienin Ks. Kardynała Stanisława Dziwisza, dlatego jego pasterską posługę polecajmy opiece Jezusa Miłosiernego, prosząc o potrzebne łaski.

• Dziękujemy Rodzicom dzieci I Komunijnych i młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania za finansowe wsparcie renowacji posadzki kościoła na zbliżające się uroczystości.

• Zachęcamy do pogłębienia wiedzy religijnej przez lekturę Pisma świętego, wartościowych książek i prasy katolickiej, a wśród nich: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, a także majowy numer miesięcznika dla dzieci „Staś”.

• Niech chwila Adoracji z racji I niedzieli miesiąca i Boże błogosławieństwo pomoże nam nabrać duchowej mocy do podążania wraz z Maryją na co dzień drogami Ewangelii.