• Przeżywając uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego uświadamiamy sobie, że najważniejszym celem naszej ziemskiej pielgrzymki jest przebywanie z Bogiem w niebie na całą wieczność. Dziś przypada także święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika.

• Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które są odprawiane w dni powszednie po Mszy świętej o godz. 18, zaś w niedziele o godz. 17.30.

• W poniedziałek rozpoczyna się septenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

• We wtorek (18. V.) wspomnienie św. Stanisława Papczyńskiego.

• W środę (19. V.) Msza święta z nowenną do MBNP o godz. 18.

• W piątek (21. V.) z racji III piątku miesiąca nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 18, połączone z Nabożeństwem majowym.

• Przypominamy, że okres Spowiedzi i Komunii świętej wielkanocnej trwa do niedzieli Trójcy Świętej, która w tym roku przypada w dniu 30 maja. Możliwość skorzystania ze Spowiedzi codziennie rano podczas Mszy św. oraz wieczorem od godz. 17.30.

• Zachęcamy do pogłębienia wiedzy religijnej przez lekturę Pisma świętego, wartościowych książek i prasy katolickiej, a wśród nich: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, a także majowy numer miesięcznika dla dzieci „Staś”.

• Dziękujemy wszystkim, którzy w tym niełatwym okresie modlitwą i ofiarą serca wspierają naszą Parafię. Niech Maryja, która jest Matką i Królową wszystkich Rodzin, wyprasza u Boga potrzebne łaski na każdy dzień ufnego podążania za Jezusem drogą prawdy i wzajemnej miłości.