• Ojciec bogaty w miłosierdzie pragnie napełnić serce każdego z nas darem przebaczającej miłości i pokoju. Trzeba jednak pokory i odwagi, by stanąć przed Bogiem w Duchu i prawdzie!

• Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17. Tradycyjnie w IV i V niedzielę Wielkiego Postu ofiary zbierane na tacę podczas Gorzkich Żali będą przeznaczone na kwiaty do Bożego Grobu.

• W środę (30. III.) Msza święta z Nowenną do MBNP o godz. 18.

• W piątek (1. IV.) Spowiedź I piątkowa od 6.30 rano i od godz. 16.30 - 18. Droga krzyżowa dla dzieci o godz. 16.30, zaś dla młodzieży i dorosłych o godz. 17.30.

• Z powodu trwających remontów dróg nie będzie w tym roku tradycyjnej Drogi krzyżowej ulicami naszej Parafii, natomiast w najbliższy piątek o godz. 19 będzie możliwość przeżycia nowego nabożeństwa pt. Droga Miłosierdzia. Jezus wędrujący ulicami naszych miast spotyka ludzi trędowatych, ślepych, opętanych, jawnogrzesznicę, paralityka, którzy w spotkaniu z Nim doznają uzdrowienia. Pierwsza część nabożeństwa to: „Spotkania w blasku wiary”. Serdecznie zapraszamy!

• W sobotę (2. IV.) z racji I soboty miesiąca o godz. 17.30 Różaniec Grupy Modlitewnej, zaś po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

• Od przyszłej niedzieli będziemy przeżywać rekolekcje wielkopostne. Ich program umieszczony jest w Internecie i na plakatach, a także na ulotkach pod chórem. Prosimy je zabrać, by dotarły do każdej rodziny.

• W dniu 8 kwietnia odbędzie się Pielgrzymka do Czernej. Szczegółowy program umieszczony jest na plakatach, zaś zapisy już dziś w zakrystii.

• Niech kolejne dni Wielkiego Postu będą czasem dojrzewania w wierze oraz wzajemnej miłości.