• Czas wielkopostnych rekolekcji to szczególna szansa pogłębienia naszej więzi z Panem Bogiem oraz uporządkowania relacji z bliźnimi w duchu prawdy i miłości. Niech w tym świętym czasie towarzyszą nam słowa dzisiejszej aklamacji: „Nawróćcie się do Boga waszego, On bowiem jest łaskawy i miłosierny”. Serdecznie witamy w naszym gronie ks. Andrzeja Gołębiowskiego, który przez kolejne dni rekolekcji będzie nam przybliżał tajemnicę miłości Boga względem każdego z nas!

• Szczegółowy program rekolekcji jest umieszczony w gablocie oraz na stronie internetowej naszej Parafii. Msza św. z nauką dla kobiet dziś o godz. 16, zaś nauka stanowa dla mężczyzn o godz. 19. Dzieci mają własny harmonogram, a młodzież zapraszamy do kościoła w poniedziałek i wtorek na godz. 19.

• Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17. Ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na kwiaty do Bożego Grobu.

• W poniedziałek (4. IV.) po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.

• We wtorek (5. IV.) Spowiedź rekolekcyjna od 8 do 10 i od 16 do 19.

• W środę (6. IV.) podczas Mszy św. o godz. 9 i 18 zakończenie rekolekcji wraz z błogosławieństwem oraz możliwością zyskania odpustu zupełnego. Składka w tym dniu będzie znakiem wdzięczności za podjęty dla nas trud Ojca Rekolekcjonisty.

• W czwartek (7. IV.) z racji I czwartku miesiąca zapraszamy Żywe Róże Różańcowe na Mszę świętą o godz.18 oraz zmiankę tajemnic różańcowych. Po Mszy św. wieczornej spotkanie Grupy oazowej.

• W piątek (8. IV.) Droga krzyżowa dla dzieci o godz. 16.30, zaś dla młodzieży i dorosłych o godz. 17.30. W tym dniu odbędzie się Pielgrzymka do Czernej. Jest jeszcze możliwość zapisania się w zakrystii.

• Przy ołtarzu MBNP stoi tradycyjne „drzewko Miłosierdzia” z pisankami dla rodzin potrzebujących wsparcia. Świąteczne paczki będą przyjmowane w poniedziałek (11. IV.) od godz. 10-12 i 16-20, zaś wydawane we wtorek od godz. 10-12 i 16-19. Mamy okazję do konkretnego czynu miłosierdzia!

• Podczas trwających rekolekcji wspierajmy się modlitwą za siebie nawzajem i życzliwością, byśmy mogli się duchowo odnowić i jak najlepiej przygotować nasze serca na nadchodzące święta wielkanocne. Prośmy o te dary również w czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu.