• Rozpoczynamy Wielki Tydzień, w którym będziemy rozważać najważniejsze tajemnice naszego zbawienia. Opis Męki Pańskiej uświadamia nam ogrom Bożej miłości, dlatego starajmy się odnaleźć własne miejsce przy sercu Pana Jezusa i prośmy Go o pomnożenie skarbu wiary, byśmy w jej świetle kształtowali nasze życie.

• Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.

• Możliwość skorzystania z sakramentu Spowiedzi świętej od poniedziałku do piątku codziennie do godz. 8 rano, a także po południu od godz. 16 do 18.

• W poniedziałek (11. IV.) odwiedziny chorych, którzy sami nie mogą przyjść do świątyni. Prosimy o zgłaszanie takich osób w zakrystii.

• W środę (13. IV.) Msza święta z Nowenną do MBNP o godz. 18.

• W Wielki Czwartek (14. IV.) będziemy dziękować za dar Eucharystii oraz kapłaństwa. Różaniec w intencji powołań o godz. 17.30. Msza święta Wieczerzy Pańskiej o godz. 18. Czas na indywidualną rozmowę z Panem Jezusem do godz. 22.

• W Wielki Piątek (15. IV.) jako jedyny dzień w roku nie ma Mszy świętej, bo najdoskonalszą ofiarę za nas wszystkich złożył Jezus Chrystus na Golgocie. Naszą wdzięczność wyrazimy podczas Drogi krzyżowej o godz. 15 oraz Koronki do Bożego Miłosierdzia. Droga krzyżowa dla młodzieży i dorosłych o godz. 17. Liturgia Wielkiego Piątku o godz. 18. Czas na refleksję oraz rozważenie Bożej miłości płynącej z Krzyża będzie do godz. 24. Czuwanie Akcji Katolickiej od godz. 21, zaś Kręgów Domowego Kościoła od godz. 22.

• W Wielką Sobotę (16. IV.) Adoracja w dolnej części kościoła od godz. 7, Jutrznia o godz. 8. Święcenie pokarmów od godz. 9 - 16 co 15 minut. Liturgia Wielkiej Soboty o godz. 18. Na zakończenie liturgii paschalnej procesja rezurekcyjna wokół kościoła.

• Prośmy Jezusa Miłosiernego, by dni Wielkiego Tygodnia oraz nadchodzące Święta były przeżywane w atmosferze pokoju i wzajemnej miłości.