• Chrystus Zmartwychwstały jest dla całej ludzkości gwarantem zwycięstwa nad grzechem, śmiercią i szatanem oraz źródłem prawdziwej radości. Staje się ona naszym udziałem podczas każdej Mszy świętej, kiedy jednoczymy się z Jezusem przez dar Komunii świętej.

• Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Jak co roku naszą modlitwą i ofiarą serca wspieramy w tym dniu Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie. Msze święte w naszej świątyni jak w każdą niedzielę.

• Kolejne dni oktawy Zmartwychwstania Pańskiego są także czasem nowenny przez świętem Bożego Miłosierdzia, które będziemy przeżywać w najbliższą niedzielę w duchowej łączności z Łagiewnikami.

• W środę (20. IV.) Msza święta z Nowenną do MBNP o godz. 18.

• W piątek (22. IV.) z racji uroczystego charakteru oktawy Zmartwychwstania nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

• „Droga Miłosierdzia” z Bazyliki Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach będzie transmitowana w sobotę o godz. 20.30 przez TVP-3. Harmonogram święta Bożego Miłosierdzia umieszczony jest w Internecie i na plakatach.

• Zespół Charytatywny w imieniu własnym oraz wszystkich, którzy otrzymali świąteczne paczki, bardzo dziękuje Parafianom za okazaną hojność i wielkie serce.

• Niech spotkanie z Jezusem Zmartwychwstałym napełnia Wasze serca darem Bożego pokoju, braterskiej miłości oraz chrześcijańskiej nadziei!