• Rozpoczynający się Tydzień Biblijny jest dla nas ważnym przypomnieniem, że słowo Dobrej Nowiny powinno być naszym codziennym pokarmem, stając się źródłem nadziei oraz prawdziwej mądrości serca. Wspominając św. Józefa, rzemieślnika, otoczmy modlitwą wszystkie rodziny, prosząc o dar żywej wiary i wzajemnej miłości.

• Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które są odprawiane w dni powszednie po Mszy świętej o godz. 18, zaś w niedziele o godz. 17.30. W czasie tych nabożeństw modlimy się szczególnie za Ojca Świętego, za Kościół w Polsce, o pokój na świecie, za rodziny, a także o powołania kapłańskie oraz dobre urodzaje.

• We wtorek (3. V.) uroczystość NMP Królowej Polski, głównej patronki naszej Ojczyzny. Porządek Mszy świętych jak w każdą niedzielę.

• W środę (4. V.) wspomnienie św. Floriana, męczennika, który jest patronem hutników i strażaków oraz miasta Krakowa. Msza święta z nowenną do MBNP o godz. 18.

• W czwartek (5. V.) wspomnienie św. Stanisława Kazimierczyka, kapłana. Z racji I czwartku zapraszamy Żywe Róże Różańcowe na Mszę świętą o godz.18 oraz zmiankę tajemnic różańcowych.

• W piątek (6. V.) święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba. Spowiedź I piątkowa od 630 rano i od godz. 16.30 - 18. Msza św. dla dzieci o godz. 17.

• W sobotę (7. V.) z racji I soboty miesiąca Adoracja oraz Różaniec Grupy Modlitewnej od godz. 17.30.

• W przyszłą niedzielę (8. V.) procesja św. Stanisława BM z Wawelu na Skałkę o godz. 9.

• Zachęcamy do pogłębienia wiedzy religijnej przez lekturę Pisma świętego, wartościowych książek i prasy katolickiej, a wśród nich: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, a także majowy numer miesięcznika dla dzieci „Staś”.

• Niech chwila Adoracji z racji I niedzieli miesiąca i Boże błogosławieństwo pomoże nam nabrać duchowej mocy do podążania wraz z Maryją na co dzień drogami Ewangelii.