• Owocem miłości względem Boga jest przyjęcie i zachowywanie Bożej nauki. Ona wskazuje nam drogę ku prawdziwej mądrości, której uczy nas Maryja, zatroskana o wiarę i miłość w każdej rodzinie. Serdeczną modlitwą otoczmy dzieci przeżywające rocznicę swojej I Komunii świętej, by Jezus był dla nich nadal najlepszym Przewodnikiem na drogach wiary, nadziei i miłości.

• Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które są odprawiane w dni powszednie po Mszy świętej o godz. 18, zaś w niedziele o godz. 17.30. W tym tygodniu będziemy prosić szczególnie o dobre urodzaje.

• W poniedziałek (23. V.) zapraszamy uczniów klas VIII na Mszę świętą o godz. 18 w intencji o Boże błogosławieństwo dla nich na czas egzaminów.

• We wtorek (24. V.) wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.

• W środę (25. V.) Msza święta z nowenną do MBNP o godz. 18.

• W czwartek (26. V.) wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana. Z okazji Dnia Matki pamiętajmy o wdzięczności wobec naszych Rodziców, prosząc Pana Boga o potrzebne dla nich łaski, a dla zmarłych o wieczną radość.

• W dniu 28 maja odbędzie się V Piesza Pielgrzymka z Krakowa do Siedlca. Szczegółowe informacje podane są na plakatach oraz na stronie internetowej Sióstr: www.duszajezusa.pl Serdecznie zapraszamy do udziału!

• Dwudniowa Pielgrzymka autokarowa do: Lichenia, Niepokalanowa, Gidli i Częstochowy, jest zaplanowana na 17-18 czerwiec. Szczegółowy program podany jest na plakatach, a możliwość zapisu w zakrystii.

• Zachęcamy do pogłębienia wiedzy religijnej przez lekturę Pisma świętego, wartościowych książek i prasy katolickiej, a wśród nich: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, a także nowy numer miesięcznika dla dzieci „Staś”.

• Ikona Świętej Rodziny z Nazaretu przybędzie do naszej Parafii w dniu 30 maja. Niech więc kolejne dni przeżywane pod opieką Maryi, pomogą nam jak najlepiej przygotować nasze umysły i serca na przyjęcie Bożej łaski.