Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
Copyright 2026 - Parafia NMP Matki Kościoła

• Przeżywając uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego uświadamiamy sobie, że najważniejszym celem naszej ziemskiej pielgrzymki jest przebywanie z Bogiem w niebie na całą wieczność. Serdeczną modlitwą otoczmy wszystkie dzieci, zwłaszcza przystępujące do I Komunii świętej, prosząc także o dar żywej wiary i wzajemnej miłości w każdej rodzinie.

• Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe, które są odprawiane w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18, zaś w niedziele i święta o godz. 17.30.

• Dzieci I-Komunijne będą przeżywać w tych dniach swój „biały tydzień”, dlatego zapraszamy je na Msze święte o godz. 18 od poniedziałku do piątku, by mogły pogłębić i umocnić swoją przyjaźń z Panem Jezusem.

• W czwartek (21. V.) wspomnienie św. Jana Nepomucena, kapłana i męczennika.

• W przyszłą niedzielę Rocznica I Komunii świętej na Mszy św. o godz. 10.

• Zachęcamy do pogłębienia wiedzy religijnej przez lekturę Pisma świętego, wartościowych książek i prasy katolickiej, a wśród nich: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, a także majowy numer miesięcznika dla dzieci „Staś”.

• Niech Maryja Królowa wszystkich Rodzin pomaga nam odkrywać coraz lepiej skarb Eucharystii, który pozwala nam duchowo wzrastać.