• W dzisiejszą niedzielę przypada święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Przeżywamy go jako Dzień Życia Konsekrowanego. Dziękujemy Bogu za każde dobre powołanie, które jest cennym darem dla całej wspólnoty Kościoła. Ofiarą do puszek możemy dziś wesprzeć zakony kontemplacyjne, które wypraszają dary Bożego Miłosierdzia dla całego świata.

• W poniedziałek (3. II.) wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika. Po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.

• W środę (5. II.) wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Msza święta z nowenną do MBNP o godz. 18.

• W czwartek (6. II.) świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy. Z racji I czwartku miesiąca Żywe Róże Różańcowe zapraszają na Mszę świętą i nabożeństwo o godz.18.

• W piątek (7. II.) wspomnienie bł. Klary Szczęsnej, dziewicy. Spowiedź I piątkowa od 6.30 rano i od godz. 16.30 - 18. Msza św. dla dzieci o godz. 17.

• Czas trwających ferii jest dobrą okazją do odpoczynku, a także pogłębienia wiedzy religijnej przez lekturę Pisma świętego, wartościowych książek oraz prasy katolickiej.

• Dziękujemy wszystkim Parafianom za życzliwość, wyrozumiałość oraz wszelkie ofiary serca składane podczas tegorocznej kolędy. Otwarte drzwi Waszych domów i mieszkań to znak żywej wiary oraz otwartości na przyjęcie Bożego błogosławieństwa na kolejny rok dojrzewania w wierze i wzajemnej miłości. Ufną modlitwą otaczamy także tych, którym zabrakło odwagi lub czasu na spotkanie z kapłanem, by mogli odkryć wartość i piękno przyjaźni z Bogiem.

• Niech chwila Adoracji z racji I niedzieli miesiąca i Boże błogosławieństwo pomoże nam nabrać duchowej mocy do podążania na co dzień drogami Ewangelii. Sam Jezus nas zapewnia: Ja jestem światłością świata; kto idzie za Mną nie będzie chodził w ciemności, lecz będzie miał światło życia.