• U progu Wielkiego Postu sam Jezus przypomina nam, że „nie samym chlebem żyje człowiek, lecz każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych”. Niech słowo Dobrej Nowiny i owocne przeżywanie Eucharystii pomoże nam duchowo wzrastać i zdobywać prawdziwą mądrość serca.

• Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w kolejne niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.

• W środę (21. II.) Msza święta z nowenną do MBNP o godz. 18.

• W czwartek (22. II.) święto Katedry św. Piotra, apostoła.

• W piątek (23. II.) Droga krzyżowa dla dzieci o godz. 16.30, zaś dla młodzieży i dorosłych o godz. 17.30.

• W naszym dekanacie w marcu i kwietniu organizowane są katechezy uzupełniające i przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania dorosłych. Wszelkie informacje na ten temat oraz zapisy w zakrystii.

• W przyszły poniedziałek (26. II.) o godz. 19 w Multikinie przy ul. Dobrego Pasterza będzie projekcja wartościowego filmu o bohaterstwie katolików francuskich pt. „Wandea. Zwycięstwo albo śmierć”. Szczegóły na plakacie w gablocie, a zapisy na listę zgłoszeń na stoliku pod chórem.

• W imieniu Zespołu Charytatywnego dziękujemy za hojną jałmużnę złożoną w środę popielcową dla najbardziej potrzebujących z naszej Parafii. Dziś ofiarą do puszek mamy możliwość solidarnej pomocy ofiarom działań wojennych toczących się w różnych rejonach świata.

• Zachęcamy do stałej lektury Pisma świętego, wartościowych książek i prasy katolickiej. Jest już wielkopostny numer miesięcznika dla dzieci „Staś”.

• Niech kolejne dni Wielkiego Postu staną się szansą pogłębienia szczerej przyjaźni z Bogiem oraz uporządkowania relacji z bliźnimi w duchu prawdy, przebaczenia i wzajemnej miłości.