• Przeżywając w liturgii wspomnienie NMP z Góry Karmel uświadamiamy sobie, że „Ziarnem jest słowo Boże, a siewcą jest Chrystus. Każdy, kto Go znajdzie, będzie żył na wieki.” Chcemy to słowo przyjąć umysłem i sercem, by wydało plon prawdy, dobra i wzajemnej miłości.

• We wtorek (18. VII.) wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, kapłana.

• W środę (19. VII.) Msza święta z nowenną do MBNP o godz. 18.

• W czwartek (20. VII.) wspomnienie bł. Czesława, kapłana .

• W piątek (21. VII.) po Mszy świętej wieczornej nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

• W sobotę (22. VII.) święto św. Marii Magdaleny.

• W przyszłą niedzielę (23. VII.) odbędzie się Pielgrzymka Seniorów do Łagiewnik ze Mszą świętą o godz. 12. Szczegółowy program umieszczony jest w Internecie i na plakatach.

• Za tydzień z okazji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa - patrona kierowców, po każdej Mszy świętej odbędzie się na parkingu parafialnym tradycyjne święcenie pojazdów.

• Przypominamy, że w okresie wakacyjnym (lipiec – sierpień) Msze św. w dni powszednie są odprawiane o godz. 7.00 i 18.00, natomiast niedzielne Msze święte pozostają bez zmian.

• W ciągu tygodnia możliwość Spowiedzi pół godziny przed Mszą świętą.

• W dniach od 6 do 11 sierpnia odbędzie się Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę. Osoby chętne do wzięcia udziału mogą się zapisać w zakrystii.

• Dziękujemy za wszelkie ofiary serca składane na pokrycie prac związanych z odnowieniem naszej świątyni. Hojność Waszych serc świadczy o żywej wierze oraz szczerej miłości dla tego Bożego Domu.

• Niech Boże błogosławieństwo umacnia nasze umysły, by okres wakacji i urlopów pomagał nam zdobywać prawdziwą mądrość serca.