• Nowy rok szkolny i katechetyczny to nowa szansa zdobywania Bożej mądrości. Wspominając św. Grzegorza Wielkiego, papieża i dra Kościoła, prośmy o światło Ducha Świętego dla dzieci i młodzieży, a także rodziców, nauczycieli, wychowawców i katechetów, by podjęty trud edukacji łączył się także z wysiłkiem duchowej formacji serc i sumień.

• W poniedziałek (4. IX.) rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Harmonogram inauguracji dla SP nr 58 wywieszony jest w gablotce. Po Mszy świętej wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.

• W środę (6. IX.) Msza święta z nowenną do MBNP o godz. 18.

• W czwartek (7. IX.) z racji I czwartku miesiąca zapraszamy Żywe Róże Różańcowe na Mszę świętą o godz.18, nabożeństwo oraz zmiankę tajemnic różańcowych.

• W piątek (8. IX.) święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

• W sobotę (9. IX.) wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy. Msza święta na rozpoczęcie roku formacyjnego dla grup parafialnych o godz. 10.30.

• W przyszłą niedzielę (10. IX.) podczas Mszy świętej o godz. 11.30 odbędzie się tradycyjne poświęcenie tornistrów.

• W gablocie parafialnej umieszczone są szczegółowe harmonogramy spotkań młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania oraz dzieci do I Komunii świętej, dlatego prosimy o zapoznanie się z nimi oraz umieszczenie tych terminów w swoim planie zajęć.

• Spotkanie dla kandydatów na ministranta 12 IX (wtorek) o godz. 17.15 (ulotki do odebrania w zakrystii).

• Wycieczka w góry na Luboń Mały (Rabka) dla Lektorów, Ministrantów, Scholki, Chóru - 16 IX (sobota). Zapisy w zakrystii, a informacje na plakacie.

• Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na tacę, w kopertach oraz na konto parafialne na prace związane z odnowieniem naszej świątyni. Niech Bóg wynagrodzi hojność Waszych serc.

• Zachęcamy do systematycznej lektury Pisma świętego, wartościowych książek oraz prasy katolickiej, w tym miesięcznika dla dzieci „Staś”.

• Podczas prywatnej Adoracji z racji I niedzieli miesiąca prośmy o dary Ducha Świętego dla rozpoczynających nowy rok szkolny, by podejmowany trud kształtowania umysłów i serc młodego pokolenia przyniósł błogosławione owoce.