Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
Copyright 2024 - Parafia NMP Matki Kościoła

• Wspominając św. Teresę od Dzieciątka Jezus chcemy wraz z nią podążać szlakiem tajemnic Różańca świętego, który uczy nas Bożej mądrości. Warto nie tylko odmawiać Różaniec, ale też rozważać kolejne tajemnice Jezusa i Maryi, by w blasku Ewangelii kształtować nasze myślenie i działanie.

• W minionym tygodniu Ks. Arcybiskup skierował do posługi duszpasterskiej w naszej Parafii ks. mgra Jana Ćwierza. Otoczmy go życzliwością i modlitwą prosząc o zdrowie i dary Ducha Świętego na każdy dzień.

• Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, które są odprawiane codziennie po Mszy świętej godz. 18.00, zaś w niedziele o godz. 17.30. Dla dzieci przygotowane są także specjalne naklejki o bł. Rodzinie Ulmów.

• W poniedziałek (2. X.) wspomnienie św. Aniołów Stróżów. Po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.

• Spotkanie kandydatów do Bierzmowania z klas 7 w poniedziałek o godz. 18, zaś z klas 8 we wtorek o godz. 18.

• W środę (4. X.) wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. Jego opiece polecajmy Ojca świętego Franciszka, naszych duszpasterzy - solenizantów, a także studentów, którzy rozpoczynają nowy rok akademicki. Msza święta z nowenną do MBNP o godz. 18.

• W czwartek (5. X.) wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy. Z racji I czwartku miesiąca zapraszamy Żywe Róże Różańcowe na Mszę świętą o godz.18, nabożeństwo oraz zmiankę tajemnic różańcowych.

• W piątek (6. X.) Spowiedź I piątkowa od 6.30 rano i po południu od godz. 16.30 - 18 z Mszą świętą dla dzieci o godz. 17.

• W sobotę (7. X.) wspomnienie NMP Różańcowej. Nabożeństwo różańcowe z udziałem Grupy Modlitewnej.

• Pielgrzymka do Czernej i Siedlca odbędzie się w sobotę 14 października. Szczegółowe informacje na plakacie, a zapisy w zakrystii.

• Wśród dostępnej prasy katolickiej jest dzisiaj do nabycia w cenie 14 zł specjalny numer „Gość Ekstra”, poświęcony objawieniom Maryjnym.

• Dziękujemy za wszystkie ofiary serca złożone na tacę, w kopertach oraz na konto, na cele inwestycyjne naszej Parafii.

• Niech chwila Adoracji Najświętszego Sakramentu i wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej pomoże nam podążać na co dzień drogami prawdy oraz wzajemnej miłości.