• Wielki Post to czas duchowego przemienienia. Jest ono możliwe i owocne tylko w serdecznej przyjaźni z Panem Jezusem, który nas dzisiaj zgromadził na tym parafialnym Taborze. Błagajmy wspólnie o dar sprawiedliwego pokoju dla naszej Ojczyzny i całego świata.

• Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w kolejne niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.

• W poniedziałek (26. II.) o godz. 19 w Multikinie przy ul. Dobrego Pasterza będzie projekcja wartościowego filmu o bohaterstwie katolików francuskich pt. „Wandea. Zwycięstwo albo śmierć”. Szczegóły na plakacie w gablocie, a zapisy na listę zgłoszeń na stoliku pod chórem.

• W środę (28. II.) Msza święta z nowenną do MBNP o godz. 18.

• W piątek (1. III.) Spowiedź I piątkowa od 6.30 rano i od godz. 16.30 - 18. Droga krzyżowa dla dzieci o godz. 16.30, a po niej Msza święta, zaś dla młodzieży i dorosłych o godz. 17.30.

• W sobotę (2. III.) Różaniec Grupy Modlitewnej od godz. 17.30, zaś po Mszy świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu.

• W naszym dekanacie w marcu i kwietniu organizowane są katechezy uzupełniające i przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania dorosłych. Wszelkie informacje na ten temat oraz zapisy w zakrystii.

• Zachęcamy do pogłębienia wiedzy religijnej przez lekturę Pisma świętego, wartościowych książek i prasy katolickiej. Są bardzo ciekawe artykuły w tygodnikach katolickich: Gość Niedzielny, Niedziela oraz miesięczniku dla dzieci „Staś”.

• Niech kolejne dni Wielkiego Postu będą szczególnym czasem otwarcia naszych umysłów na bogactwo Ewangelii, która przemienia nasze serca.