• Wielki Post przypomina nam radosną prawdę, że „tak Bóg umiłował świat, że dał swojego Syna Jednorodzonego; każdy, kto w Niego wierzy, ma życie wieczne.” Prośmy o łaskę żywej wiary, która pomaga nam w duchu prawdy uporządkować nasze relacje z Bogiem, bliźnimi i z samym sobą.

• Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w kolejne niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.

• W poniedziałek (4. III.) przypada święto św. Kazimierza Królewicza, patrona naszej Archidiecezji. Podczas Eucharystii o godz. 18 przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania kl. 7, zaś po Mszy spotkanie Akcji Katolickiej.

• We wtorek (5. III.) podczas Eucharystii o godz. 18 przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania kl. 8.

• W środę (6. III.) o godz. 17.00 przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania kl. 6. Msza święta z nowenną do MBNP o godz. 18.

• W czwartek (7. III.) z racji I czwartku miesiąca zapraszamy Żywe Róże Różańcowe na Mszę świętą o godz.18 oraz zmiankę tajemnic różańcowych.

• W piątek (8. III.) Droga krzyżowa dla dzieci o godz. 16.30, zaś dla młodzieży i dorosłych o godz. 17.30. Wdzięczną modlitwą otaczamy wszystkie kobiety w dniu ich święta.

• Wielkopostna pielgrzymka do Czernej odbędzie się w dniu 16 marca (sobota). Szczegółowy program jest w gablocie, a zapisy w zakrystii.

• Dziękujemy za wszystkie ofiary serca składane na cele inwestycyjne naszej Parafii. Od dzisiejszej niedzieli parafialny Zespół Charytatywny rozprowadza Baranki Wielkanocne „Caritas”.

• Dzień otwarty w Szkole Podstawowej nr 58 w środę (6 marca) o godz. 17. Więcej informacji na plakacie w gablocie parafialnej.

• Zachęcamy do pogłębienia wiedzy religijnej przez lekturę Pisma świętego, wartościowych książek i prasy katolickiej. Wśród czasopism jest także specjalny numer „Gościa Niedzielnego” poświęcony tematom historycznym oraz wielkopostny numer miesięcznika dla dzieci „Staś”.

• Niech chwila Adoracji Najświętszego Sakramentu będzie ufnym błaganiem o dar sprawiedliwego pokoju dla Ukrainy, Ziemi Świętej i całego świata oraz dobre przeżycie zbliżających się rekolekcji parafialnych.