Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
Copyright 2024 - Parafia NMP Matki Kościoła

• Przeżywając uroczystość Objawienia Pańskiego chcemy wraz z Mędrcami ze Wschodu oddać Bogu należny pokłon i wyrazić Mu wdzięczność za Jego wielkie miłosierdzie wobec każdego z nas. Wdzięczną modlitwą otaczamy wszystkich misjonarzy, dzięki którym światło i moc Ewangelii docierają do wszystkich zakątków świata. Porządek Mszy św. w naszym Sanktuarium tak jak w każdą niedzielę. Po Mszach świętych będzie poświęcenie kredy oraz kadzidła. Siostry rozprowadzają kadzidło. Ofiary zostaną przeznaczone na misje.

 

• W przyszłą niedzielę (12. I.) przypada święto Chrztu Pańskiego. Bezpośrednio po Mszy świętej o godz. 16 odbędzie się Koncert Noworoczny pod dyrekcją Piotra Kmiecika, w wykonaniu Chóru IX LO w Krakowie, na który już dziś zapraszamy w imieniu młodzieży licealnej. Szczegóły koncertu umieszczone są na plakatach.

 

• Małe wyjaśnienie w sprawie kolędy przy ul. Glogera: w piątek 10 stycznia od godz. 16 będzie kolęda przy ul. Glogera: 39, 39a oraz 39b, natomiast pozostałą część tego osiedla czyli ul. Glogera: 39c, 39d oraz 39e odwiedzimy zgodnie z harmonogramem w dniu 15 stycznia od godz. 16.

 

• Zachęcamy do lektury Pisma Świętego oraz prasy katolickiej. Warto zabrać ze sobą również najnowszy numer „Głosu Matki Kościoła”, zawierający nie tylko plan kolędy, ale także wiele informacji dotyczących naszej Parafii.

 

• Niech dzisiejsze święto Objawienia Pańskiego będzie dla nas zachętą, byśmy w codziennym życiu nie tylko słowami, lecz również czynami miłosierdzia objawiali Bożą miłość wobec bliźnich. W tym duchu przeżyjmy teraz poświęcenie kredy oraz kadzidła, prosząc o potrzebne łaski dla każdej rodziny oraz Boże błogosławieństwo.